Výsledky výtvarné soutěže 2017

Výsledková listina výtvarné soutěže 2017

ČTYŘI ROČNÍ DOBY

I. kategorie MŠ

1. místo Klárka Kempná, MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.

2. místo Kristýna Cochlarová, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

2. místo Klárka Kotrbová, MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.

3. místo společná práce – Hvězdička, MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.

 

II. kategorie 1. a 2. třída

1. místo Sára Vykrutová, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

2. místo Johana Kaslová, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

3. místo Marek Ručka, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

4. místo Zuzana Uherková, ZŠ Čeladná

 

III. kategorie 3. až 5. třída

1. místo Patrik Hanousek, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

2. místo Ondřej Strnadel, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

3. místo Tereza Pavlíčková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

3. místo Kristýna Konvičková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

 

IV. kategorie – ceny neuděleny

 

Oceněny byly kolektivní práce:

1. místo 7. třída praktická, ZŠ a MŠ Náměstí, Frýdlant n. O.

2. místo třída pomocná a třída praktická, ZŠ a MŠ Náměstí, Frýdlant n. O.

3. ŠD, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

Všem gratulujeme a děkujeme za výtvarné práce.

Výsledky výtvarné soutěže 2016

Výsledková listina výtvarné soutěže 2016

„ZOO“

I. kategorie MATEŘSKÉ ŠKOLY

1. místo Annika Fabiánová, MŠ TGM, třída Pastelka, Frýdlant n. O.

2. místo Viktor Mičulek, třída Sluníčka, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

3. místo Veronika Fojtíková, třída Motýlci, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

4. místo Anna Pargačová, třída Motýlci, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

 

II. kategorie 1. a 2. třída

1. místo Kristýna Janečková, ZŠ Čeladná

2. místo Sára Vykrutová, Zuzana Konvičková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p.O.

3. místo Johana Kaslová, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

 

III. kategorie 3. až 5. třída

1. místo Monika Fojtíková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

2. místo Markéta Fedičová, ZŠ Čeladná

3. místo Stela Baranová, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

 

IV. kategorie 6. a 7. třída

1. místo Lucie Chovančíková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

2. místo Tereza Janotová, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

3. místo Monika Šigutová, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

 

V. kategorie 8 . a 9. třída

1. místo Jana Mikulková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

2. místo Eliška Chovančíková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

3. místo Lada Struziaková, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

 

Kolektivní práce MŠ

1. místo třída Hvězdička, MŠ Janáčkova, Frýdlant n. O.

 

Kolektivní práce ŠD

1. místo ŠD, oddělení Žabky, ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p. O.

Všem gratulujeme a děkujeme za výtvarné práce. Eva Halatová, David Fojtík